freelancer

Przedszkole Bielsko

Member since May 31, 2024

0

Ongoing projects

0

Completed projects

0

Cancelled projects

0

Ongoing services

0

Completed services

0

Cancelled services

$0.00

Total earnings

Profile health 50%

* Click the button to send an offer

0.0/5 (0 Feedback)
Start Cooperation

Zapraszamy serdecznie do przedszkola “PROMYCZEK” w Bielsku-Białej, które istnieje od 1 września 2010 roku.

Jesteśmy placówką przeznaczoną dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

Nasze przedszkole jest otwarte 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, przez cały rok kalendarzowy, w godzinach od 7:00 do 17:00.

Posiadamy zaświadczenie o wpisie do rejestru przedszkoli niepublicznych Miasta Bielsko-Biała o numerze MZO-4320/256/09/EL.

W naszej placówce prowadzimy nauczanie i wychowanie oparte na podstawie programowej wychowania przedszkolnego oraz zatwierdzone programy pracy przez MEiN.

Przedszkole “PROMYCZEK” zostało stworzone z myślą o dzieciach, co potwierdza nasza wykształcona i pełna energii kadra nauczycielska oraz wysoki poziom warunków lokalowych, spełniających wszelkie standardy.

Posiadamy całkowitą powierzchnię przedszkola wynoszącą 560m2, w tym pięć nowoczesnych sal zajęć z dostępem do łazienek, przystosowanych dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Dbamy o bezpieczeństwo i higienę naszych podopiecznych, dlatego przedszkole spełnia wszystkie wymogi prawa europejskiego dotyczące bezpiecznych i higienicznych warunków przebywania dzieci.

Na terenie przedszkola znajdują się również dwa bezpieczne, funkcjonalne i kolorowe place zabaw, zachęcające do rozwijania zdolności ruchowych i umiejętności społecznych poprzez wspólną zabawę.

W każdej sali znajduje się wideodomofon umożliwiający wizualną identyfikację osób przychodzących do przedszkola, a cały obiekt jest monitorowany przez 24 godziny na dobę.

Posiadamy także duży parking dla wygody naszych rodziców i opiekunów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do społeczności “PROMYCZKA”!

 

Przedszkole Niepubliczne “PROMYCZEK” | Przedszkole Bielsko
ul. Podgórna 12
43-305 Bielsko-Biała
tel. 511 630 590

gotoup